Oferta noclegowa w Warszawie:

 

Hotel/ Hostel /(Orientacyjna cena w PLN za pokój 1-osobowy/2-osobowy) / Dane teleadresowe

 

Hotele

 

1. Sofitel Victoria (300 /340 PLN) ul. Królewska 11, 00-065 Warszawa, Tel. + (48) 22 657 80 11 www.accorhotels.com

2. Harenda (310/ 380 PLN) ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, 00001 Warszawa tel. (+48) 22 826 00 71 www.hotelharenda.com.pl

3. Logos (200/ 240 PLN) Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, Warszawa tel. (+48) 22 625 51 85 www.hotellogos.pl

6. Bristol Luxury Collection (530 /680 PLN) ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, 00-325 Warszawa tel. (+48) 22 551 10 00 www.hotelbristolwarsaw.pl

7. Castle Inn (310/ 380 PLN) ul. Świętojańska 2, Warszawa tel. (+48) 22 425 01 00 www.castleinn.pl

8. Novotel Warszawa Centrum (376,92/ 409,32 PLN) ul. Marszałkowska 94/98, 00-510 Warszawa Tel. (+48) 22 569 00 00 www.accorhotels.com

9. Hotel Mazowiecki (130/ 140 PLN) ul. Mazowiecka 10, 00-048 Warszawa tel. (+48) 22 827 23 65 www.hotelewam.pl

10. Polonia Palace Hotel (290/ 300 PLN) Aleje Jerozolimskie 45, 00-692 Warszawa www.poloniapalace.com

11. Sheraton Warsaw Hotel (400/ 550 PLN) ul. Bolesława Prusa 2, 00-493 Warszawa tel. (+48) 22 450 61 00 www.sheraton.pl

12. Boutique Bed & Breakfast (300/ 320 PLN) ul. Smolna 14, 00-375 Warszawa tel. (+48) 22 829 48 00 www.bbwarsaw.com

13. Royal Route Residence (280/ 280 PLN) ul. Nowy Świat 29/3, Warszawa tel. (+48) 22 351 22 60 www.royalrouteresidence.com

14. Mamaison Residence Diana (250/ 270 PLN) ul. Chmielna 13, 00-021 Warszawa tel. (+48) 22 505 91 00 www.mamaison.com

15. Gromada Centrum Hotel (160/ 160 PLN) Plac Powstańców Warszawy 2, Warszawa tel. (+48) 22 582 99 00 www.gromada.pl

16. Apartamenty Hotelowe Zgoda (300/ 310 PLN) ul. Zgoda 6, Warszawa tel. (+48) 22 553 62 00 www.apartamenty-zgoda.pl

17. Residence St. Andrews Palace (340/ 340 PLN) ul. Chmielna 30, Warszawa tel. (+48) 22 826 46 40 www.residencestandrews.pl

18. Anton Center (150/ 200 PLN) ul. Juliana Smulikowskiego 4, 00-389 Warszawa tel. (+48) 22 318 91 60 www.antoncenter.pl

19. Hotel ibis Warszawa Stare Miasto (130/ 190 PLN) ul. Muranowska 2, 00-209 Warszawa tel. (+48) 22 310 10 00 www.ibis.com

20. Hotel ibis budget Warszawa Centrum (130/ 180 PLN) Al. Solidarności 165, 00-876 Warszawa tel. (+48) 22 520 30 00 www.ibis.com

21. Hotel ibis budget Warszawa Centrum – nad brzegiem Wisły (194/209 PLN) ul. Zagórna 1, 00-441 Warszawa tel. (+48) 22 745 36 60) www.ibis.com

 

HOSTELE

 

1. Hostel Helvetia (61/ 200 PLN) ul. Sewerynów 7, 00-924 Warszawa tel. (+48) 22 826 71 08 www.hostel-helvetia.pl

2. The Warsaw Hostel (40/ 190 PLN) ul. Kopernika 30, 00-336 Warszawa tel. (+48) 22 115 44 42 www.thewarsawhostel.pl

3. Moon Hostel (140/160 PLN) ul. Foksal 16, 00-372 Warszawa tel. (+48) 22 468 00 66 www.moonhostel.pl

4. Hostel Tamka Warszawa (115/ 140 PLN) ul. Tamka 30, 00-355 Warszawa tel. (+48) 22 826 30 95 www.tamkahostel.pl

5. Fest Hostel (140/150) ul. Oboźna 7, 00-332 Warszawa tel. (+48) 22 285 286 www.festhostel.pl

6. Hostel Aga (45/ 140 PLN) ul. Topiel 27, 00-342 Warszawa tel. (+48) 22 694 372 321 www.agahostel.pl

7. Puffa Hostel (130/140 PLN) ul. Solec 50, 00-382 Warszawa tel. (+48) 22 622 97 99 www.puffahostel.pl

8. New World St. Hostel (47/ 190 PLN) ul. Nowy Świat 27, Warszawa tel. (+48) 22 828 12 82 www.newworldst-hostel.pl

9. Oki Doki Hostel (29/ 130 PLN) Plac Jana Henryka Dąbrowskiego 3, 00-057 Warszawa www.okidoki.pl

10. Camera Hostel (50/ 200 PLN) ul. Jasna 22, 00-054 Warszawa tel. (+48) 22 828 86 00 www.camerahostel.com

11. Hostel w Centrum 4U (180/ 200 PLN) ul. Próżna 12, 00-107 Warszawa tel. (+48) 607 921 586 www.hostelwcentrum.pl

12. eMKa Hostel (140/ 200 PLN) ul. M. Kopernika 3, 00-367 Warszawa tel. (+48) 22 657 20 04 www.emkahostel.pl

13. Hostel-Botel (75/ 99 PLN) Wybrzeże Kościuszkowskie (no number, it’s a boat), 00-390 Warszawa tel. (+48) 22 628 58 83 www.botel.pl

14. Hostel Zielone Mazowsze (85/ 130 PLN) ul. Nowogrodzka 46/6, 00-695 Warszawa tel. (+48) 22 621 77 77 www.hostel.zm.org.pl

 

Uwaga: Podane ceny obowiązują przy rezerwacjach przez portal www.booking.com. W

przypadku innej formy rezerwacji ceny mogą się różnić.

 

Ponadto proponujemy dwa hotele Uniwersytetu Warszawskiego:

1. Hera, przy Parku „Łazienki Królewskie” (190/220 PLN) ul. Belwederska 26/30, 00- 594 Warszawa tel. (+48) 22 55 31 000 lub 55 31 001 (recepcja), www.uw.edu.pl/hera

2. Sokrates, Kampus UW Służewiec (135/190 PLN) ul. Smyczkowa 9, 02-678 Warszawa tel. (+48) 55 33 500, www.hotelsokrates.uw.edu.pl

Hotele te oferują zniżkę weekendową (piątek-niedziela) w wysokości 20%.

 
 
Pobierz Oferta noclegowa w Warszawie.PDF
impres