Zaproszenie do udziału w międzynarodowym konkursie dziennikarskim
Duden (Bibliographisches Institut GmbH), Leibnitz-Institut für Deutsche Sprache (IDS), Goethe-Institut Mannheim oraz miasto Mannheim zapraszają do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie dziennikarskim 2019/20. Więcej informacji tutaj.

List od Przewodniczącej SGP

Warszawa, 5 grudnia 2015 r.

Szanowni Państwo!

Członkowie Stowarzyszenia! Drogie Koleżanki! Drodzy Koledzy!

Pragnę Państwa poinformować, iż przygotowania do przyszłorocznej konferencji naukowej są w toku. Po uzgodnieniu z Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego z UAM w Poznaniu oraz przychylając się do prośby wielu zainteresowanych osób

przedłużamy termin nadsyłania propozycji referatów i/lub utworzenia autorskiej sekcji na adres sgp@sgp.edu.pl do 18 grudnia 2015 r.

Odpowiadając na Państwa pytania informuję, iż w konferencji mogą wziąć udział także osoby nie będące członkami naszego Stowarzyszenia, dla których opłata konferencyjna wynosi 450 zł.

Przewodnicząca SGP

/prof. dr hab. Ewa Żebrowska/