List w sprawie konferencji SGP

Warszawa, dn. 1 kwietnia 2016 r.

Szanowni Państwo!

Drodzy Członkowie Stowarzyszenia Germanistów Polskich!

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy!

Mamy nadzieję, że czas Świąt Wielkanocnych był dla Państwa okazją do odpoczynku i pełni nowych sił rozpoczęli Państwo drugą część semestru letniego.

Zgodnie z obietnicą przesyłamy Państwu wstępny, ramowy program naszej dorocznej konferencji. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo zmian i korekt. Szczegółowy program zostanie Państwu przesłany w późniejszym terminie.

Przypominamy, że konferencja pod tytułem: „Germanistische Forschung in Polen: Gegenstände und Methoden. Formen und Wirkungen” odbędzie się na Wydziale Neofilologii UAM w Poznaniu, Collegium Novum, Al. Niepodległości 4, w dniach 20-22 maja 2016 r.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Państwu, którzy zgłosili swój aktywny udział w obradach, a także tym, którzy potwierdzili swoją obecność bez referatu. Zgłoszenia bez wystąpienia przyjmujemy jeszcze do dnia 18 kwietnia 2016 r. drogą mailową: sgp@sgp.edu.pl. Uprzejmie przypominamy o uregulowaniu składek członkowskich oraz opłaty konferencyjnej.

Przewodnicząca SGP                                                 Sekretarz

/prof. dr hab. Ewa Żebrowska/                               /dr Magdalena Latkowska/

Ostatnia zmiana: 04.06.2016 at 12:46