Walne Zgromadzenie SGP
Zarząd Stowarzyszenia Germanistów Polskich zaprasza wszystkich Członków na Walne Zgromadzenie, które odbędzie się w dniu 19. października 2020 r. o godz. 17.00 (I. termin) w Uniwersytecie Opolskim za pomocą środków komunikacji zdalnej. Szczegóły w rozwinięciu

Prof. Ewa Żebrowaska i prof. Janusz Taborek w Radzie Naukowej Instytutu Języka Niemieckiego w Mannheim

Prof. dr hab. Ewa Żebrowska - Przewodnicząca Stowarzyszenia Germanistów Polskich w latach 2015-2018 - otrzymała nominację do Międzynarodowej Rady Naukowej Instytutu Języka Niemieckiego (Institut für Deutsche Sprache) w Mannheim. Przez najbliższe sześć lat wraz z prof. UAM dr hab. Januszem Taborkiem będzie reprezentować polską germanistykę. Inauguracyjne posiedzenie rady nowej kadencji odbędzie się 14 marca 2019 roku w Mannheim.

Ostatnia zmiana: 01.23.2019 at 20:27