Zaproszenie do udziału w międzynarodowym konkursie dziennikarskim
Duden (Bibliographisches Institut GmbH), Leibnitz-Institut für Deutsche Sprache (IDS), Goethe-Institut Mannheim oraz miasto Mannheim zapraszają do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie dziennikarskim 2019/20. Więcej informacji tutaj.

Prof. Ewa Żebrowaska i prof. Janusz Taborek w Radzie Naukowej Instytutu Języka Niemieckiego w Mannheim

Prof. dr hab. Ewa Żebrowska - Przewodnicząca Stowarzyszenia Germanistów Polskich w latach 2015-2018 - otrzymała nominację do Międzynarodowej Rady Naukowej Instytutu Języka Niemieckiego (Institut für Deutsche Sprache) w Mannheim. Przez najbliższe sześć lat wraz z prof. UAM dr hab. Januszem Taborkiem będzie reprezentować polską germanistykę. Inauguracyjne posiedzenie rady nowej kadencji odbędzie się 14 marca 2019 roku w Mannheim.

Ostatnia zmiana: 01.23.2019 at 20:27