Zaproszenie do udziału w konferencji "Emotionen in Sprache und Sprechen"
Zakład Języka Niemieckiego oraz Zakład Lingwistyki Stosowanej IFG UWr organizują w dn. 26-28 września 2019 r. siódmą międzynarodową konferencję językoznawczą z cyklu Linguistische Treffen in Wrocław. Temat ramowy planowanej na 2019r. konferencji brzmi Emotionen in Sprache und Sprechen. Informacje w rozszerzeniu. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Walne Zgromadzenie Członków SGP

Szanowne Koleżanki!

Szanowni Koledzy!

Zgodnie z poprzednim pismem przesyłam Państwu wiążące informacje, dotyczące Walnego Zgromadzenia członków Stowarzyszenia Germanistów Polskich. Odbędzie się ono 22 października 2015r. w Warszawie. W imieniu Zarządu serdecznie zapraszam wszystkich członków SGP do wzięcia w nim udziału.

Miejscem obrad będzie Uniwersytet Warszawski, Wydział Lingwistyki Stosowanej,

ul. Szturmowa 4, sala 8.

Rozpoczęcie obrad – I termin – godz. 12:00,  II termin – 12.15.

Program Zgromadzenia:

1. Otwarcie obrad