Walne Zgromadzenie Członków SGP

Szanowne Koleżanki!

Szanowni Koledzy!

Zgodnie z poprzednim pismem przesyłam Państwu wiążące informacje, dotyczące Walnego Zgromadzenia członków Stowarzyszenia Germanistów Polskich. Odbędzie się ono 22 października 2015r. w Warszawie. W imieniu Zarządu serdecznie zapraszam wszystkich członków SGP do wzięcia w nim udziału.

Miejscem obrad będzie Uniwersytet Warszawski, Wydział Lingwistyki Stosowanej,

ul. Szturmowa 4, sala 8.

Rozpoczęcie obrad – I termin – godz. 12:00,  II termin – 12.15.

Program Zgromadzenia:

1. Otwarcie obrad