Walne Zgromadzenie SGP
Zarząd Stowarzyszenia Germanistów Polskich zaprasza wszystkich Członków na Walne Zgromadzenie, które odbędzie się w dniu 19. października 2020 r. o godz. 17.00 (I. termin) w Uniwersytecie Opolskim za pomocą środków komunikacji zdalnej. Szczegóły w rozwinięciu

Walne Zgromadzenie SGP

Powyższe data, godzina i miejsce Walnego Zgromadzenia stanowią pierwszy termin posiedzenia. W przypadku braku kworum otwarcie Walnego Zgromadzenia nastąpi w drugim terminie o godz. 17.15 (II. termin).

Wszyscy Członkowie, którzy zechcą wziąć udział w Walnym Zgromadzeniu, proszeni są o kontakt mailowy do dnia 16.10.2020 r. na adres sgp@sgp.edu.pl, podając imię i nazwisko oraz aktualny adres mailowy. Na ten adres wysłane zostaną zaproszenie do spotkania na platformie Microsoft Teams oraz wskazówki dotyczące głosowań.

Ostatnia zmiana: 10.04.2020 at 11:26